Гарантія
Адміністрація інтернет-магазину playzone.com.ua гарантує забезпечення абсолютної конфіденційності інформації, отриманої в результаті реєстрації користувача на сайті.
Вся інформація, яку Ви вкажете при реєстрації, буде зберігатися в захищеній інформаційній базі. Інтернет-магазин playzone.com.ua (LEGO) забезпечує повну конфіденційність при виконанні замовлення, а також те, що інформація про клієнта буде використана виключно для виконання надійшовшого замовлення. Після реєстрації, у Вас з'явиться можливість бачити історію створених замовлень, брати участь в програмі лояльності та акціях на конструктори ЛЕГО (LEGO), отримувати новини від нашої компанії.
Ми ніколи не попросимо у Вас конфіденційні дані Вашої платіжної карти, або будь-які інші паролі.
 
Загальні положення
1. Деякі об'єкти, розміщені на сайті, є власністю інтернет-магазину playzone.com.ua і компанії «LEGO». Використання таких об'єктів встановлено чинним законодавством України.
2. На сайті інтернет-магазину конструктора «LEGO» є посилання, що дозволяють перейти на інші сайти. Інтернет-магазин playzone.com.ua (LEGO) не несе відповідальності за відомості, що публікуються на цих сайтах, і надає посилання на них, виключно з метою забезпечення зручності для відвідувачів свого сайту.
 
Особисті відомості та безпеку
1. Інтернет-магазин «LEGO» гарантує, що отримана від Вас інформація не буде надана третім особам, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством України.
2. У певних випадках, інтернет-магазин «LEGO» може попросити Вас зареєструватися і надати особисті відомості. Надана інформація буде використовуватися тільки при обробці замовлення в інтернет-магазині або для надання відвідувачеві сайту доступу до спеціальної інформації (відновлення даних до особистого кабінету).
3. Особисті відомості завжди можна змінити, оновити або видалити в розділі "Особистий Кабінет".
4. Для того, що б забезпечити Вас інформацією, інтернет-магазин «LEGO», з Вашої згоди може надсилати на вказану Вами при реєстрації адресу електронної пошти інформаційні повідомлення. У будь-який момент Ви можете відмовитися від розсилки.
5. Наш інтернет-магазин playzone.com.ua (LEGO) використовує технологію cookie, за допомогою якої він налаштовується на роботу особисто з Вами. Зокрема без цієї технології неможлива робота з кошиком.
6. Відомості на даному сайті мають чисто інформативний характер, в них можуть бути внесені будь-які зміни без будь-якого попереднього повідомлення.
7. Теперішнім, Ви підтверджуєте свою згоду на використання Продавцем (інтернет-магазином playzone.com.ua) або його уповноваженою особою, Ваших персональних даних, з метою, визначених Статутом Продавця, різними способами, в тому числі шляхом здійснення автоматизованого аналізу персональних даних, а також на їх передачу різними способами, без обмеження терміну дії. Відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», дана згода може бути відкликана тільки за умови письмового повідомлення не менш ніж за 5 календарних днів до передбачуваної дати припинення використання персональних даних. Порядок обробки персональних даних здійснюється протягом 5 діб після оформлення замовлення.