Новинки Лего
Эксклюзивное LEGO
LEGO Architecture
LEGO ART
LEGO Batman
LEGO Boost
LEGO Brick Headz
LEGO City
LEGO Classic
LEGO Creator
LEGO Expert
LEGO Disney
LEGO DUPLO
LEGO Friends
LEGO Harry Potter
LEGO Hidden Side
LEGO Ideas
LEGO Juniors
LEGO Jurassic World
LEGO Mindstorms
LEGO Minecraft
LEGO Minions
LEGO Movie
LEGO Nexo Knights
LEGO Ninjago
LEGO Overwatch
LEGO Speed Champions
LEGO Star Wars
LEGO Super Heroes
LEGO Super Mario
LEGO Technic
LEGO VIDIYO

LEGO за віком

Інтернет-магазин оригінальних конструкторів LEGO

Сучасні Лего-набори - це не тільки розвиваючі іграшки, які діти збирають самостійно. Конструктор для багатьох став об'єктом колекціонування. Для того щоб порадувати дитини, досить купити Лего (Київ) - ці чарівні замикаються цеглинки з Лего-чоловічками. Сьогодні компанія LEGO є безсумнівним лідером на світовому ринку розвиваючих іграшок, регулярно пропонуючи все нові види тематичних конструкторів, які цікаві як дітям, так і дорослим.

Лего для будь-якого віку.

Цеглинки LEGO будуть цікаві дітям в будь-якому віці, починаючи з півтора років. Для самих маленьких можна купити LEGO Duplo (Київ), яка складається з більш великих цеглинок і чоловічків, ніж в серіях для діток старшого віку. Серію склали такі категорії: тварини, транспорт і інші.
У п'ятирічному віці у дітей більш розвинена моторика рук, тому LEGO пропонує для них конструктори з великою кількістю дрібних деталей, виготовлених з пластика, тканини і гуми. Така різноманітність дає можливість дитині створювати деталізовані композиції, які завжди можна переробити. Кожен новий конструктор розширює горизонти дитячої фантазії, даруючи їй безмежний простір для творчості.
Знайомство з технікою і механікою можна починати разом з серіями Лего, призначеними для дітей семирічного віку. Можна купити LEGO TECHNIC (Україна) - в них крім традиційних деталей представлені елементи, які «працюють»: пружини, ремені, шестерні, осі і ін. До більшості конструкторів цієї серії можна підключити електромотор. Дітям старше 9 років будуть цікаві великі і більш складні конструктори, збирати які можна разом з батьками. Найскладнішим конструктором Лего є збірка справжнього програмованого робота. Купити LEGO Mindstorms (Київ) - мрія кожного хлопчика.

Безпека конструкторів Лего.

Всі матеріали, які застосовуються при створенні конструкторів Лего - екологічно безпечні, без присутності клею. Для кожного віку призначені відповідні розміри деталей і їх кількість. Колірна палітра конструкторів Лего, незважаючи на періодичні зміни, залишається незмінною. Чоловічки завжди жовтого кольору, деталі виконуються в зеленому, білому, чорному, синьому і червоному кольорах.

Набори конструкторів LEGO.

Різноманітність серій LEGO не залишить байдужим жодну дитину. Якщо хлопчики віддають перевагу класичним серії (наприклад, CITY), в яких можна вибудовувати міста з повною інфраструктурою і місцевим населенням, то для дівчаток відмінним вибором стане LEGO Friends "Будинок Стефані".
Купити LEGO Castle (Київ) - значить поринути в світ піших і кінних лицарів, драконів, середньовічних замків. Відправитися на пошуки скарбів на кораблі піратів можна разом з конструкторами серії Pirates.
Популярність анімованих героїв дала поштовх розвитку таких серій, як Legends of Chima і Ninjago. А знаменита космічна сага "Зоряні війни" разом з серією Star Wars занурить в світ джедаїв і нових космічних пригод.

Основні переваги конструкторів LEGO:

  • Різноманітність тематик, широка кольорова палітра
  • Конструктори для дітей будь-якого віку
  • Екологічна безпека використовуваних матеріалів

Купити конструктор Лего в Києві.

Іграшки для дитини у будь-якому віці є джерелом щастя, приносячи масу радості і задоволення. Конструктори Lego допомагають дітям рости і розвиватися, і чим старша дитина, тим більш складний конструктор йому цікавий.
У каталозі інтернет-магазину PlayZone представлений широкий вибір наборів LEGO, купити які можна в будь-який час. Давайте рости разом з нашими дітьми і LEGO!