Інтернет-магазин оригінальних конструкторів LEGO

Сучасні Лего-набори - це не тільки розвиваючі іграшки, які діти збирають самостійно. Конструктор для багатьох став об'єктом колекціонування. Для того щоб порадувати дитини, досить купити Лего (Київ) - ці чарівні замикаються цеглинки з Лего-чоловічками. Сьогодні компанія LEGO є безсумнівним лідером на світовому ринку розвиваючих іграшок, регулярно пропонуючи все нові види тематичних конструкторів, які цікаві як дітям, так і дорослим.

Лего для будь-якого віку.

Цеглинки LEGO будуть цікаві дітям в будь-якому віці, починаючи з півтора років. Для самих маленьких можна купити LEGO Duplo (Київ), яка складається з більш великих цеглинок і чоловічків, ніж в серіях для діток старшого віку. Серію склали такі категорії: тварини, транспорт і інші.
У п'ятирічному віці у дітей більш розвинена моторика рук, тому LEGO пропонує для них конструктори з великою кількістю дрібних деталей, виготовлених з пластика, тканини і гуми. Така різноманітність дає можливість дитині створювати деталізовані композиції, які завжди можна переробити. Кожен новий конструктор розширює горизонти дитячої фантазії, даруючи їй безмежний простір для творчості.
Знайомство з технікою і механікою можна починати разом з серіями Лего, призначеними для дітей семирічного віку. Можна купити LEGO TECHNIC (Україна) - в них крім традиційних деталей представлені елементи, які «працюють»: пружини, ремені, шестерні, осі і ін. До більшості конструкторів цієї серії можна підключити електромотор. Дітям старше 9 років будуть цікаві великі і більш складні конструктори, збирати які можна разом з батьками. Найскладнішим конструктором Лего є збірка справжнього програмованого робота. Купити LEGO Mindstorms (Київ) - мрія кожного хлопчика.

Безпека конструкторів Лего.

Всі матеріали, які застосовуються при створенні конструкторів Лего - екологічно безпечні, без присутності клею. Для кожного віку призначені відповідні розміри деталей і їх кількість. Колірна палітра конструкторів Лего, незважаючи на періодичні зміни, залишається незмінною. Чоловічки завжди жовтого кольору, деталі виконуються в зеленому, білому, чорному, синьому і червоному кольорах.

Набори конструкторів LEGO.

Різноманітність серій LEGO не залишить байдужим жодну дитину. Якщо хлопчики віддають перевагу класичним серії (наприклад, CITY), в яких можна вибудовувати міста з повною інфраструктурою і місцевим населенням, то для дівчаток відмінним вибором стане LEGO Friends "Будинок Стефані".
Купити LEGO Castle (Київ) - значить поринути в світ піших і кінних лицарів, драконів, середньовічних замків. Відправитися на пошуки скарбів на кораблі піратів можна разом з конструкторами серії Pirates.
Популярність анімованих героїв дала поштовх розвитку таких серій, як Legends of Chima і Ninjago. А знаменита космічна сага "Зоряні війни" разом з серією Star Wars занурить в світ джедаїв і нових космічних пригод.

Основні переваги конструкторів LEGO:

  • Різноманітність тематик, широка кольорова палітра
  • Конструктори для дітей будь-якого віку
  • Екологічна безпека використовуваних матеріалів

Купити конструктор Лего в Києві.

Іграшки для дитини у будь-якому віці є джерелом щастя, приносячи масу радості і задоволення. Конструктори Lego допомагають дітям рости і розвиватися, і чим старша дитина, тим більш складний конструктор йому цікавий.
У каталозі інтернет-магазину PlayZone представлений широкий вибір наборів LEGO, купити які можна в будь-який час. Давайте рости разом з нашими дітьми і LEGO!

Популярні серії LEGO