Підкоряючи морські простори блакитної безодні - вам на допомогу прийде покупка Лего Пірати! Ця дивно небезпечна, повна пригод і несподіваних фіналів Лего & nbsp; історія & nbsp; - буде годинами занурювати вас у цей невідомий світ водних авантюр. А великий вибір ігрових міні-персонажів допоможуть вам відчути себе в ролі справжнього капітана, боцмана, кока, а може і пірата, весь вибір - в ваших руках.

Хлопці зможуть боротися за честь і відвагу, змагатися в пошуках за скарбами, малюючи карти і підказки для послідовників. Купити Лего Пірати і почати свої неймовірні подорожі - можна прямо з нашого сайту, також є доставка по всій Україні. Почни підкорювати моря і океани разом з конструкторами Лего.

Бути капітаном корабля не так вже й просто, адже в підпорядкуванні цілий екіпаж, і величезна артилерія, але хіба справжній морський вовк може зазнати фіаско? Звичайно, ні! Купивши Лего Пірати & nbsp; у вас на допомогу будуть купа матросів та інший персонал, який воєдино допоможе здобути перемогу, під вашим чуйним керівництвом!

Оригінальні набори LEGO Pirates.
Сортування:
Показати:
Артикул: 71042
Є в наявності
17 999 грн