Оригінальний набір Лего Буст. Унікальний конструктор який можна програмувати і управляти роботом з мобільних гаджетів. Конструктор народився в 2017 році і зумів підкорити багато дитячих умів. Адже цей набір високоінтелектуальний конструктор з яким можна дуже багато чого.

У 2018 році програмований модуль BOOST стали використовувати з іншими конструкторами LEGO, тим самим оживляючи їх і надаючи індивідуальності. Наприклад:

  • У поєднанні з LEGO City 60194 Вантажівка льодової розвідки ви зможете управляти цим транспортним засобом. Використовуйте додаток LEGO BOOST для управління, досліджуйте зразки за допомогою датчика кольору, допоможіть киту повернутися в воду і багато іншого, щоб отримати інтерактивний досвід.
  • Об'єднати з LEGO NINJAGO 70652 Вісник бурі і звільніть Громового Дракона. Так само не потрібні, використовуйте LEGO BOOST, щоб управляти грізним звіром, стріляти з шутерів і багато іншого.

Цей набір Лего Буст може надовго захопити дитину, а з появою додаткових кубиків LEGO дозволить збільшити поле для експерементів.

Сортування:
Показати:
Артикул: 17101
Є в наявності
6 499 грн